DIRECTORI

A B C D E G I J K L M N O P R S T V X Y
Hi ha 20 noms al directori que comencen amb la lletra A
Adrián Fernández
Estudiant pràctiques

Departament
Tensioactius i Nanobiotecnologia
Grup
Química Col·loïdal i Interfacial
Email
adrian.fernandez@iqac.csic.es

Agustí Marsal
Investigador Científic

Departament
Tensioactius i Nanobiotecnologia
Grup
Processos Sostenibles i Caracterització de Materials
Email
agusti.marsal@iqac.csic.es

Albert Manich
Investigador Científic

Departament
Tensioactius i Nanobiotecnologia
Grup
Processos Sostenibles i Caracterització de Materials
Email
albert.manich@iqac.csic.es

Alberto Vílchez
Tècnic

Servei
Espectroscopia de Ressonància Paramagnètica Electrònica (RPE)
Email
alberto.vilchez@iqac.csic.es

Alessia Scolaro
Investigador predoctoral

Departament
Química Biològica
Grup
Química Mèdica
Email
alessia.scolaro@iqac.csic.es

Alexandr Shafir
Científic Titular

Departament
Química Biològica
Grup
Metodologia Sintètica i Noves Unitats de Construcció
Email
alexandr.shafir@iqac.csic.es

Alexandre Garcia
Tècnic

Departament
Química Biològica
Grup
Unitat de Recerca en Molècules Bioactives
Email
alex.garcia@iqac.csic.es

Amadeu Llebaria
Investigador Científic

Departament
Química Biològica
Grup
Química Mèdica
Email
amadeu.llebaria@iqac.csic.es

Ana Bilbao
Investigador predoctoral

Departament
Química Biològica
Grup
Biologia Química
Email
ana.bilbao@iqac.csic.es

Ana Mª Aviñó
Investigador CIBER

Departament
Tensioactius i Nanobiotecnologia
Grup
Química d’Àcids Nucleics
Email
ana.avinyo@iqac.csic.es

Ana Sanchís
Investigador predoctoral

Departament
Tensioactius i Nanobiotecnologia
Grup
Nanobiotecnologia pel Diagnòstic
Email
ana.sanchis@iqac.csic.es

Anderson Ramos
Investigador predoctoral

Departament
Tensioactius i Nanobiotecnologia
Grup
Tensioactius i Líquids Iònics Biocompatibles
Email
anderson.ramos@iqac.csic.es

Andreia Fernandes
Investigador postdoctoral

Departament
Tensioactius i Nanobiotecnologia
Grup
Química d’Àcids Nucleics
Email
andreia.fernandes@iqac.csic.es

Ángel Guerrero
Professor Investigació (ad honorem)

Departament
Química Biològica
Grup
Unitat de Recerca en Molècules Bioactives
Email
angel.guerrero@iqac.csic.es

Àngel Messeguer
Professor Investigació (ad honorem)

Departament
Química Biològica
Grup
Química Supramolecular
Email
angel.messeguer@iqac.csic.es

Anna Duran
Investigador predoctoral

Departament
Química Biològica
Grup
Química Mèdica
Email
anna.duran@iqac.csic.es

Anna Serra
Investigador postdoctoral

Departament
Química Biològica
Grup
Química Supramolecular
Email
anna.serra@iqac.csic.es

Antonio Delgado
Profesor de Química, UB

Departament
Química Biològica
Grup
Unitat de Recerca en Molècules Bioactives
Email
antonio.delgado@iqac.csic.es

Astrid Garcia
Ajudant investigació
Departament
Tensioactius i Nanobiotecnologia
Grup
Nanobiotecnologia pel Diagnòstic
Email
astrid.garcia@iqac.csic.es

Aurora Pinazo
Científic Titular

Departament
Tensioactius i Nanobiotecnologia
Grup
Tensioactius i Líquids Iònics Biocompatibles
Email
aurora.pinazo@iqac.csic.es