DIRECTORI

A B C D E G I J K L M N O P R S T V X Y
Hi ha 11 noms al directori que comencen amb la lletra C
Carlos Federico Rodríguez
Investigador Científic

Departament
Tensioactius i Nanobiotecnologia
Grup
Química Col·loïdal i Interfacial
Email
carlos.rodriguez@iqac.csic.es

Carlos José Moreno
Investigador predoctoral

Departament
Química Biològica
Grup
Biotransformació i Molècules Bioactives
Email
carlos.moreno@iqac.csic.es

Carme Quero López
Investigador contractat

Departament
Química Biològica
Grup
Unitat de Recerca en Molècules Bioactives
Email
carme.quero@iqac.csic.es

Carme Serra
Investigador contractat

Departament
Química Biològica
Grup
Química Mèdica
Email
carme.serra@iqac.csic.es

Carmen Hervés
Investigador predoctoral

Departament
Tensioactius i Nanobiotecnologia
Grup
Química de Superfícies
Email
carmen.herves@iqac.csic.es

Carolina Cera
Ajudant investigació

Departament
Química Biològica
Grup
Química Mèdica
Email
carolina.cera@iqac.csic.es

Ciril Jimeno
Científic Titular

Departament
Química Biològica
Grup
Química Supramolecular
Email
ciril.jimeno@iqac.csic.es

Clara Barba
Investigador postdoctoral

Departament
Tensioactius i Nanobiotecnologia
Grup
Innovacions Cosmètiques i Textils
Email
clara.barba@iqac.csic.es

Conxita Solans
Professor Investigació (ad honorem)

Departament
Tensioactius i Nanobiotecnologia
Grup
Química Col·loïdal i Interfacial
Email
conxita.solans@iqac.csic.es

Cristian Lastre
Tècnic

Departament
Químia Biològica
Grup
Química Supramolecular
Email
cristian.lastre@iqac.csic.es

Cristina Alonso
Investigador postdoctoral

Departament
Tensioactius i Nanobiotecnologia
Group
Innovacions Cosmètiques i Textils
Email
cristina.alonso@iqac.csic.es