DIRECTORI

A B C D E G I J K L M N O P R S T V X Y
Hi ha 9 noms al directori que comencen amb la lletra I
Ignacio Alfonso
Investigador Científic

Departament
Química Biològica
Grup
Química Supramolecular
Email
ignacio.alfonso@iqac.csic.es

Ignacio Pérez
Responsable Tècnic
Departament
Serveis científics
Grup
Servei Cultius CID
Email
ignacio.perez@iqac.csic.es

Ilaria Collini
Estudiant Erasmus - Innovacions Cosmètiques i Textils

Imma Carrera
Ajudant investigació

Departament
Tensioactius i Nanobiotecnologia
Grup
Química Física de Sistemes Tensioactius
Email
imma.carrera@iqac.csic.es

Isabel Haro
Investigador Científic

Departament
Química Biològica
Grup
Síntesi i Aplicacions Biomèdiques de Pèptids
Email
isabel.haro@iqac.csic.es

Isabel Masip
Gestora Transferència de Coneixement

Departament
Transferència de Coneixementr
Email
isabel.masip@csic.es

Isabel Ribosa
Investigador contractat

Departament
Tensioactius i Nanobiotecnologia
Group
Tensioactius i Líquids Iònics Biocompatibles
Email
isabel.ribosa@iqac.csic.es

Isabel Yuste
Ajudant investigació

Departament
Tensioactius i Nanobiotecnologia
Grup
Innovacions Cosmètiques i Textils
Email
isabel.yuste@iqac.csic.es

Izaskun Miguel
Project Manager

Departament
Tensioactius i Nanobiotecnologia
Grup
Nanobiotecnologia pel Diagnòstic
Email
izaskun.miguel@iqac.csic.es