DIRECTORI

A B C D E G I J K L M N O P R S T V X Y
Hi ha 18 noms al directori que comencen amb la lletra J
Jaume Caelles
Tècnic

Departament
Tensioactius i Nanobiotecnologia
Grup
Química Física de Sistemes Tensioactius
Email
jaume.caelles@iqac.csic.es

Jesús Joglar
Científic Titular

Departament
Química Biològica
Grup
Biotransformació i Molècules Bioactives
Email
jesus.joglar@iqac.csic.es

Jiri Dietvorst
Investigador predoctoral

Departament
Tensioactius i Nanobiotecnologia
Group
Nanobiotecnologia pel Diagnòstic
Email
jiri.dietvorst@iqac.csic.es

Joan Lloria
Tècnic

Departament
Tensioactius i Nanobiotecnologia
Grup
Processos Sostenibles i Caracterització de Materials
Email
joan.lloria@iqac.csic.es

Jonathan Miras
Investigador postdoctoral

Departament
Tensioactius i Nanobiotecnologia
Grup
Química de Superfícies
Email
jonathan.miras@iqac.csic.es

Jordi Bujons
Científic Titular

Departament
Química Biològica
Group
Biotransformació i Molècules Bioactives
Email
jordi.bujons@iqac.csic.es

Jordi Esquena
Investigador Científic

Departament
Tensioactius i Nanobiotecnologia
Grup
Química de Superfícies
Email
jordi.esquena@iqac.csic.es

Jordi Solà
Científic Titular

Departament
Química Biològica
Grup
Química Supramolecular
Email
jordi.sola@iqac.csic.es

José Luis Abad
Científic Titular

Departament
Química Biològica
Grup
Unitat de Recerca en Molècules Bioactives
Email
joseluis.abad@iqac.csic.es

José Luis Maquilón
Investigador predoctoral - Biofísica de Lípids i Interfases

Jose Maria Álvarez
Investigador postdoctoral

Departament
Química Biològica
Grup
Unitat de Recerca en Molècules Bioactives
Email
josemari.alvarez@iqac.csic.es

Josefina Casas
Investigador Científic

Departament
Biologia Química
Grup
Unitat de Recerca en Molècules Bioactives
Email
josefina.casas@iqac.csic.es

Josep Lluís Torres
Professor Investigació

Departament
Química Biològica
Grup
Nutracèutics i Radicals Lliures
Email
joseplluis.torres@iqac.csic.es

Josep Mª Anglada
Investigador Científic

Departament
Química Biològica
Grup
Química Teòrica i Computacional
Email
anglada@iqac.csic.es

Juan Bautista Blanco
Científic Titular

Departament
Química Biològica
Grup
Biologia Química
Email
juanbautista.blanco@iqac.csic.es

Juan José González
Ajudant investigació

Departament
Tensioactius i Nanobiotecnologia
Grup
Tensioactius i Líquids Iònics Biocompatibles
Email
juanjose.gonzalez@iqac.csic.es

Juan Lorenzo Catena
Investigador contractat

Departament
Química Biològica
Grup
Química Mèdica
Email
juanlo.catena@iqac.csic.es

Juan Pablo Salvador
Investigador CIBER

Departament
Tensioactius i Nanobiotecnologia
Grup
Nanobiotecnologia pel Diagnòstic
Email
jpablo.salvador@iqac.csic.es