DIRECTORI

A B C D E G I J K L M N O P R S T V X Y
Hi ha 21 noms al directori que comencen amb la lletra M
Mª Carme Fàbrega
Investigador postdoctoral

Departament
Tensioactius i Nanobiotecnologia
Grup
Química d’Àcids Nucleics
Email
carme.fabrega@iqac.csic.es

Mª Carmen Rozalén Meca
Tècnic

Departament
Químia Biològica
Grup
Unitat de Recerca en Molècules Bioactives
Email
carmen.rozalen@iqac.csic.es

Mª Eugènia Agustí
Estudiant (TFG) - Tensioactius i Líquids Iònics Biocompatibles

Mª José Bleda
Tècnic Superior

Departament
Químia Biològica
Grup
Síntesi i Aplicacions Biomèdiques de Pèptids
Email
mjose.bleda@iqac.csic.es

Mª Lluïsa Vilaplana
Investigador postdoctoral

Departament
Tensioactius i Nanobiotecnologia
Grup
Nanobiotecnologia pel Diagnòstic
Email
lluisa.vilaplana@iqac.csic.es

Mª Luisa Coderch Negra
Professor Investigació

Departament
Tensioactius i Nanobiotecnologia
Grup
Innovacions Cosmètiques i Textils
Email
luisa.coderch@iqac.csic.es

Mª Pilar Marco
Professor Investigació

Departament
Tensioactius i Nanobiotecnologia
Grup
Nanobiotecnologia pel Diagnòstic
Email
pilar.marco@iqac.csic.es

Mª Teresa García
Científic Titular

Departament
Tensioactius i Nanobiotecnologia
Grup
Tensioactius i Líquids Iònics Biocompatibles
Email
teresa.garcia@iqac.csic.es

Mª Teresa Vila
Tècnic Supervisor

Serveis científics
Microanàlisi
Email
teresa.vila@iqac.csic.es

Marc Adrià Oliver
Investigador predoctoral

Departament
Tensioactius i Nanobiotecnologia
Grup
Innovacions Cosmètiques i Textils
Email
marc.oliver@iqac.csic.es

María Lafuente
Investigador postdoctoral

Departament
Químia Biològica
Grup
Química Supramolecular
Email
maria.lafuente@iqac.csic.es

Maria Ricart
Investigador predoctoral

Departament
Químia Biològica
Grup
Química Mèdica
Email
maria.ricart@iqac.csic.es

Marta Monge
Investigador CIBER

Departament
Tensioactius i Nanobiotecnologia
Grup
Química Col·loïdal i Interfacial
Email
marta.monge@iqac.csic.es

Mazen Aseeri
Investigador predoctoral

Departament
Químia Biològica
Grup
Unitat de Recerca en Molècules Bioactives
Email
mazen.aseeri@iqac.csic.es

Mercè Hereu
Investigador predoctoral

Departament
Químia Biològica
Grup
Nutracèutics i Radicals Lliures
Email
merce.hereu@iqac.csic.es

Meritxell Martí
Ajudant investigació

Departament
Tensioactius i Nanobiotecnologia
Grup
Innovacions Cosmètiques i Textils
Email
meritxell.marti@iqac.csic.es

Mireia Casasampere
Investigador postdoctoral

Departament
Químia Biològica
Grup
Unitat de Recerca en Molècules Bioactives
Email
mireia.casasampere@iqac.csic.es

Mireia Quintana
Investigador predoctoral

Departament
Químia Biològica
Grup
Biologia Química
Email
mireia.quintana@iqac.csic.es

Miriam Martínez
Estudiant pràctiques

Departament
Químia Biològica
Grup
Síntesi i Aplicacions Biomèdiques de Pèptids
Email
miriam.martinez@iqac.csic.es

Miriam Royo
Investigador Científic

Departament
Tensioactius i Nanobiotecnologia
Grup
Sistemes Multivalents per Nanomedicina
Email
miriam.royo@iqac.csic.es

Montserrat Rodríguez
Investigador postdoctoral

Departament
Tensioactius i Nanobiotecnologia
Grup
Nanobiotecnologia pel Diagnòstic
Email
montserrat.rodriguez@iqac.csic.es