DIRECTORI

A B C D E G I J K L M N O P R S T V X Y
Hi ha 9 noms al directori que comencen amb la lletra R
Raheel Ahmad
Investigador predoctoral

Departament
Tensioactius i Nanobiotecnologia
Grup
Nanobiotecnologia pel Diagnòstic
Email
raheel.ahmad@iqac.csic.es

Ramon Crehuet
Científic Titular

Departament
Químia Biològica
Grup
Química Teòrica i Computacional
Email
ramon.crehuet@iqac.csic.es

Ramon Eritja
Professor Investigació

Departament
Tensioactius i Nanobiotecnologia
Grup
Química d’Àcids Nucleics
Email
ramon.eritja@iqac.csic.es

Ramon Pons
Investigador Científic

Departament
Tensioactius i Nanobiotecnologia
Grup
Química Física de Sistemes Tensioactius
Email
ramon.pons@iqac.csic.es

Raquel Roldán
Investigador postdoctoral

Departament
Químia Biològica
Grup
Biotransformació i Molècules Bioactives
Email
raquel.roldan@iqac.csic.es

Ricardo Molina
Científic Titular

Departament
Químia Biològica
Grup
Química de Plasmes
Email
ricardo.molina@iqac.csic.es

Roger Galve
Científic Titular

Departament
Tensioactius i Nanobiotecnologia
Grup
Nanobiotecnologia pel Diagnòstic
Email
roger.galve@iqac.csic.es

Roser Borràs
Investigador predoctoral

Departament
Químia Biològica
Grup
Química Mèdica
Email
roser.borras@iqac.csic.es

Roser Marín
Investigador predoctoral

Departament
Químia Biològica
Grup
Biotransformació i Molècules Bioactives
Email
roser.marin@iqac.csic.es