CODIRECTORS
Jordi Esquena Moret
Carlos Rodríguez Abreu


GESTOR-PROMOTOR
Marta Monge Azemar


PERSONAL PERMANENT (RESPONSABLES DE PROJECTES)
Conxita Solans Marsà
Jordi Esquena Moret
Carlos Rodríguez Abreu

INVESTIGADORS COL·LABORADORS EXTERNS 
M. José Garcí­a Celma

INVESTIGADORS POSTDOCTORALS
Susana Vílchez Maldonado
Marta Monge Azemar
Jonathan Miras Hernández
Gabriela Calderó Linnhoff

 

INVESTIGADORS PREDOCTORALS
Esteban Figueroa Becerra
Carmen Hervés Carrete

VISITANTS
Iara Mendes Maciel (Universitat Federal de Goiàs, Brasil)
Adrià Pérez Calm (Universitat de Barcelona)
Beatrice Simonis
(Universitat de Roma la Sapienza, Itàlia)
Flavia Righi Riva (Universita degli Studi di Roma Tor Vergata)
Marco Rapuano
(Universitat de Bolonya, Itàlia)
Ramon Santiago Herrera Restrepo (Universitat de Barcelona)
Maxime Früh (Universitat de Barcelona)
Carla Ramírez Ventura (Institut Escola del Treball,
Barcelona)
Mathilde Michaux (National Graduate School of Engineering Chemistry)
Adelina Kazakov (National Graduate School of Engineering Chemistry)
Chloe Demarche (National Graduate School of Engineering Chemistry)
Marc Peyrouse (National Graduate School of Engineering Chemistry)


grup QCI

Jose Rodrigo Magaña (a abril 2018, a University of Technology, Eindhoven, Paisos Baixos)

Alejandro Fernandez Arteaga (a abril 2018, a Universidad de Granada)

Margarita Sánchez-Dominguez (a abril 2018, a CIMAV, Monterrey, Mèxic)

Lourdes Perez Carrillo (a abril 2018, a Universidad de Guadalajara, Mèxic)

Alessandro Patti (a abril 2018, a University of Manchester, Regne Unit)

Aurora Dols Perez (a abril 2018, a Delft University of Technology, Paisos Baixos)

Martin Rabelero Velasco (a abril 2018, a Universidad de Guadalajara, Mèxic)

Elzbieta Sikora ( a abril 2018, a Cracow University of Technology, Polònia)

Caio Pinho Fernandes (a abril 2018, a Federal University of Amapá, Brasil)

Cesar Burgos (a agost 2018, a Centro de Genómica Nutricional Agroacuícola, Xile)

Andrea Beccu

Vanessa Dallaris

Theo Baissas

Ruben Dario Rivera Rangel

Daniel Morales Teixidó

Néstor Salinas

Néstor Muricano

Santi Pons

Adrián Fernández

Clara Jaén

Emiliano Salvagni

Clara Garcia Vallicrosa

Liam Kelly

Perrine Chene

Clément Thorez